Mikołajowa z wizytą w IIIc

aKtóż z nas nie czeka na Mikołaja?! Chyba każdy nie patrząc na wiek. I mimo, że wiemy, iż tak naprawdę ma pomocników, którzy go zastępują w różnych częściach świata, to i tak uśmiechamy się, gdy zobaczymy kogoś w Jego stroju. Wczoraj tj. 5 grudnia nieco z wyprzedzeniem zawitała do klasy IIc Pani Mikołajowa z pomocnym Reniferkiem. Jak się okazało Mikołaj spał na kanapie po obfitym obiedzie i zapomniał, że umówił się z dziećmi tej klasy na wizytę. Dlatego zamiast niego pojawiła się Mikołajowa. Jesteście ciekawi co przyniosła? Najzwyczajniejsze rózgi! Pewnie niektórzy z Was wiedzą co to za pomoc dydaktycznaJ. Ale nie myślcie, że tylko tym uraczyła drugoklasistów. Po zadaniach, które każdy musiał wykonać obdarowywała dzieci słodkimi upominkami. Popatrzcie sami.

a  a  a

a

Mgr Justyna Tomczak


 

Dodatkowe informacje