- Szczegóły
- Opublikowano: niedziela, 19, kwiecień 2015 19:39
XI BIEG PATRONA JUŻ ZA NAMI !
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za chwile spędzone wspólnie podczas sportowej rywalizacji. Mamy nadzieję, że wszyscy startujący są usatysfakcjonowani swoimi osiągnięciami. Jeśli ktoś jest niezadowolony to zapraszamy na przyszły rok
XI Bieg Patrona Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu ks. Fr. Olejniczaka nie odbyłby się gdyby nie grono sponsorów. To dzięki nim wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz napoje, zwycięzcy dyplomy oraz koszulki. Dziękujemy serdecznie za wsparcie i mamy nadzieję, że nasza współpraca nie skończy się w tym roku. Poniżej przedstawiamy listę darczyńców:
Gmina Gostyń
Rada Osiedla Pożegowo
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu
HUTA SZKŁA Ardagh Glass S.A. Gostyń
BRUKARSTWO „AS” PIOTR FRĄCKOWIAK – Gostyń
Almar Sp. z o.o. Transport, spedycja Gostyń
Salon meblowy „Mirage” Gostyń Bielka Monika
Salon meblowy „Mirage” Ziółkowo Bielka Daniel
DZIĘKUJEMY !
WYNIKI:
BIEG SMERFA 200m DZIEWCZĘTA 2008 i młodsze
Lp. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Szkoła / Klub |
1 |
Banaszak Nina 7 |
2008 |
SP 4 Rawicz |
2 |
Pietrula Wiktoria 196 |
2008 |
SP 5 Gostyń |
3 |
Grzesik Patrycja 67 |
2008 |
SP 5 Gostyń |
4 |
Jarożek Klaudia 83 |
2008 |
Przedszkole Miejskie nr 4 Gostyń |
5 |
Biernat Nina 341 |
2009 |
Gostyń |
6 |
Mikołajczak Blanka 162 |
2009 |
Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń |
7 |
Konieczna Gabriela 106 |
2008 |
Przedszkole Niepubliczne TRATWA |
8 |
Rogala Róża 215 |
2008 |
SP 2 Gostyń |
9 |
Musielak Amelia 339 |
2009 |
Gostyń |
10 |
Paszczak Majeczka 191 |
2009 |
Hernik Team |
11 |
Tunia Iga 255 |
2009 |
Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń |
12 |
Paszkowiak Klaudia 192 |
2008 |
SP 5 Gostyń |
13 |
Konikowska Natalia 108 |
2009 |
Przedszkole 68 Kolorowy Świat |
14 |
Płatek Jagoda 203 |
2008 |
Przedszkole Miejskie nr 4 Gostyń |
15 |
Chuda Zuzanna 388 |
2009 |
Gostyń |
16 |
Stróżyńska Barbara 289 |
2009 |
Przedszkole Miejskie nr 4 Gostyń |
17 |
Binięda Nadia 18 |
2010 |
Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń |
18 |
Brucks Maria 20 |
2009 |
Przedszkole Miejskie nr 4 Gostyń |
19 |
Kajewska Beata 87 |
2009 |
Przedszkole Bajkowy Świat Śrem |
20 |
Chuda Zuzanna 338 |
2009 |
Gostyń |
21 |
Małecka Natalia 149 |
2010 |
Przedszkole nr 5 Leszno |
22 |
Gembalska Aleksandra 52 |
2008 |
SP 5 Gostyń |
23 |
Gmur Maria 56 |
2010 |
Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń |
24 |
Adamczak Aleksandra 2 |
2010 |
Przedszkole Miejskie nr 7 Gostyń |
25 |
Ruszczyńska Olga 335 |
2009 |
Gostyń |
26 |
Sosnowska Weronika 342 |
2008 |
Gostyń |
27 |
Ćwiklińska Iga 28 |
2011 |
Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń |
28 |
Pożegowiak Maja 295 |
2011 |
Leszno |
29 |
Mikulska Maja 331 |
2012 |
Żłobek w Gostyniu |
30 |
Krawiec Antonina 112 |
2010 |
Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń |
31 |
Wrobel Małgorzata 270 |
2010 |
Przedszkole Miejskie Krzemieniewo |
BIEG SMERFA 200m CHŁOPCY 2008 i młodsi
Lp. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Szkoła / Klub |
1 |
Bartkowiak Piotr 10 |
2008 |
SP 5 Gostyń |
2 |
Milewski Sebastian 166 |
2008 |
SP 5 Gostyń |
3 |
Pawlak Patryk 340 |
2008 |
SP 5 Gostyń |
4 |
Gumienny Jakub 68 |
2008 |
SP 5 Gostyń |
5 |
Kajzer Maciej 88 |
2008 |
Przedszkole im. Św. Jana Pawła II Leszno |
6 |
Marciniak Franek 151 |
2008 |
SP 1 Gostyń |
7 |
Pawlak Antoni 280 |
2008 |
SP Krobia |
8 |
Szymczak Mateusz 249 |
2008 |
SP 2 Gostyń |
9 |
Juskowiak Michał Tadeusz 85 |
2008 |
Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń |
10 |
Pietrzyk Nikolas 197 |
2008 |
SP 1 Gostyń |
11 |
Kubicki Maciej 127 |
2009 |
Przedszkole nr 5 Leszno |
12 |
Różczyński Filip 337 |
2009 |
|
13 |
Gorynia Jakub 58 |
2008 |
Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń |
14 |
Nowak Mikołaj 175 |
2008 |
SP 5 Gostyń |
15 |
Korytny Oliwier 111 |
2009 |
Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń |
16 |
Smektała Kacper 283 |
2008 |
Przedszkole Miejskie nr 4 Gostyń |
17 |
Kubiak Michał 124 |
2008 |
SP 2 Gostyń |
18 |
Tylicki Filip 257 |
2009 |
|
19 |
Piszczelak Kacper 202 |
2009 |
Przedszkole Miejskie nr 4 Gostyń |
20 |
Jakuszkowiak Maciej 78 |
2009 |
Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń |
21 |
Kierczyński Wojciech 390 |
2010 |
|
22 |
Osiewicz Jędrzej 390 |
2010 |
Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń |
23 |
Gałat Hubert 291 |
2010 |
Przedszkole Miejskie nr 7 Gostyń |
24 |
Małecki Jakub 284 |
2010 |
Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń |
25 |
Jaroński Franciszek 282 |
2009 |
Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń |
26 |
Waleński Bartosz 81 |
2009 |
Przedszkole Miejskie nr 4 Gostyń |
27 |
Wiśniewski Dominik 260 |
2009 |
Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń |
28 |
Smektała Łukasz 263 |
2009 |
Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń |
29 |
Galewski Bartosz 227 |
2009 |
Przedszkole nr 2 Śrem |
30 |
Knapp Michał 48 |
2010 |
Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń |
31 |
Rabiega Joachim 105 |
2010 |
Przedszkole nr 12 Leszno |
32 |
Szumny Olaf 211 |
2011 |
Przedszkole Kraina Marzeń Leszno |
33 |
Prałat Stanisław 248 |
2010 |
Młoda Polonia Astromal Leszno |
34 |
Chudy Bartosz 207 |
2009 |
Easy Runners Rydzyna |
35 |
Kierzek Borys 24 |
2008 |
|
36 |
Pietrzyk Olaf 101 |
2010 |
Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń |
37 |
Kornecki Przemysław 198 |
2011 |
Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń |
38 |
Goszczyński Adrian 110 |
|
Przedszkole Miejskie nr 7 Gostyń |
39 |
Gembalski Wiktor 392 |
2010 |
Przedszkole Zielona Zatoka Gostyń |
40 |
Długi Jakub 53 |
2010 |
Przedszkole Gostyń |
41 |
Długi Igor 32 |
2011 |
Przedszkole Gostyń |
42 |
Stróżyk Sebastian 31 |
2010 |
Przedszkole Chwałkowo |
BIEG MALUCHA 400m DZIEWCZĘTA 2006 - 2007
Lp. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Szkoła / Klub |
1 |
Maria Małecka 148 |
2006 |
Mosina biega |
2 |
Natalia Sierżant 224 |
2006 |
SP 1 Gostyń |
3 |
Amelia Tyczyńska 256 |
2007 |
SP 7 Leszno |
4 |
Gabriela Gaszek 51 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
5 |
Olga Galusińska 50 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
6 |
Anna Galuśińska 49 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
7 |
Gabriela Woźniak 267 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
8 |
Ola Paluszkiewicz 187 |
2006 |
SP 1 Gostyń |
9 |
Joanna Pacek 182 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
10 |
Wiktoria Lach 131 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
11 |
Kinga Krówka 279 |
2006 |
SP 2 Gostyń |
12 |
Amelia Lada132 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
13 |
Ania Mila 165 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
14 |
Pola Szczepaniak 241 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
15 |
Maria Kaźmierska 99 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
16 |
Pola Wesoły 49 |
2007 |
Gostyń |
17 |
Maja Nowacka 168 |
2006 |
SP Piaski |
18 |
Wiktoria Nowak 177 |
2006 |
SP 1 Gostyń Klub Kania Gostyń Akademia Reissa |
19 |
Martyna Pożegowiak 205 |
2006 |
SP 12 Leszno |
20 |
Julia Dubisz 38 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
21 |
Wiktoria Sikora 281 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
22 |
Zuzanna Szymczak 251 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
23 |
Dorota Chuda 23 |
2006 |
SP Rydzyna EASY RUNNERS |
24 |
Anna Górna 59 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
25 |
Łucja Gmur 55 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
26 |
Natalia Rajewska 299 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
27 |
Dorota Michałowska 158 |
2007 |
SP 1 Gostyń |
28 |
Zofia Krawiec 115 |
2007 |
SP Gostyń |
BIEG MALUCHA 600m CHŁOPCY 2006 - 2007
Lp. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Szkoła / Klub |
1 |
Igor Stańczak 235 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
2 |
Igor Ćwikliński 29 |
2007 |
SP 1 Gostyń |
3 |
Marcin Golniewicz 57 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
4 |
Mikołaj Wosiak 266 |
2007 |
SP Krzywiń |
5 |
Marcin Danek 294 |
2006 |
SP Poznań |
6 |
Mateusz Pietraszewski 194 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
7 |
Kacper Grajzer 60 |
2006 |
SP 60 Poznań |
8 |
Bartosz Janiszewski 298 |
2006 |
SP Gostyń |
9 |
Szymon Grześkowiak 300 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
10 |
Krzysztof Kaźmierski 100 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
11 |
Kacper Tylicki 258 |
2006 |
SP 12 Leszno |
12 |
Bartłomiej Adamczak 3 |
2006 |
SP 1 Gostyń |
13 |
Stefan Lenarczyk 139 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
14 |
Piotr Feledziak 39 |
2006 |
SP 1 Gostyń |
15 |
Igor Grocki 61 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
16 |
Konrad Goszczyński 393 |
2007 |
SP Gostyń |
17 |
Julian Tyrzyk 259 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
18 |
Adam Olejniczak 178 |
2006 |
SP 62 Poznań |
19 |
Piotr Papież 189 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
20 |
Kajetan Ksiuk 121 |
2006 |
SP 13 Leszno |
21 |
Jakub Weber 261 |
2006 |
SP Daleszyn |
22 |
Tobiasz Michnowski 160 |
2007 |
SP Gostyń 35 plus |
23 |
Oskar Dopierała 34 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
24 |
Mikołaj Listwoń 140 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
25 |
Bartosz Grunt 133 |
2007 |
SP Gostyń |
26 |
Dawid Gano 163 |
2007 |
SP Gostyń |
27 |
Nathan Kasperczak 92 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
28 |
Joachim Konieczny 107 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
29 |
Adam Tunia 254 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
30 |
Jakub Marciniak 389 |
2006 |
SP Gostyń |
31 |
Mateusz Różczyński 336 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
32 |
Kacper Adamczak 5 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
33 |
Sebastian Tatarka 252 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
34 |
Paweł Chudy 26 |
2007 |
SP Sikorzyn |
35 |
Mikołaj Jakuszkowiak 79 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
36 |
Paweł Stefaniak 237 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
37 |
Wiktor Kaźmierczak 97 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
38 |
Kacper Zaremba 387 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
39 |
Dominik Chudy 25 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
40 |
Kacper Stachowiak 232 |
2006 |
SP 5 Gostyń |
41 |
Mateusz Kowalski 346 |
2006 |
SP |
42 |
Szymon Skorupka 225 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
43 |
Dominik Handke 70 |
2007 |
SP 5 Gostyń |
BIEG 600m DZIEWCZĘTA 2004 - 2005
Lp. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Szkoła / Klub |
1 |
Daria Kordek 109 |
2004 |
SP 1 Gostyń |
2 |
Beata Krysiak 118 |
2004 |
SP 1 Gostyń |
3 |
Martyna Sierżant 223 |
2004 |
SP 1 Gostyń |
4 |
Magdalena Sadowska 220 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
5 |
Anna Brucks 19 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
6 |
Natalia Wrzalik 347 |
2004 |
SP 2 Gostyń |
7 |
Maja Kubica 125 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
8 |
Zofia Szymczak 250 |
2004 |
SP 2 Gostyń |
9 |
Agata Lenarczyk 137 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
10 |
Maria Stróżyńska 239 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
11 |
Olga Kręgielska 116 |
2004 |
SP 1 Gostyń |
12 |
Katarzyna Żarnowska 285 |
2005 |
SP Piaski |
13 |
Hanna Zbroniec 396 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
14 |
Natasza Woźniak 269 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
15 |
Zofia Henzel 74 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
16 |
Alicja Kubicka 126 |
2004 |
SP 7 Leszno |
17 |
Oliwia Gliszczyńska 54 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
18 |
Roksana Nowak 176 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
19 |
Agata Nowak 170 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
20 |
Wiktoria Kasperczak 94 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
21 |
Wiktoria Bączkowska 12 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
22 |
Julia Nowak 171 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
23 |
Marcelina Wojciechowska 264 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
24 |
Nikola Drygas 35 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
25 |
Oliwia Kahlert |
2005 |
SP im. Bł. Edmunda Bojanowskiego |
BIEG 800m CHŁOPCY 2004 - 2005
Lp. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Szkoła / Klub |
1 |
Tomasz Przonka 209 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
2 |
Mateusz Baszyński 11 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
3 |
Adam Szułczyński 245 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
4 |
Mateusz Krużyński 117 |
2004 |
SP 54 Poznań |
5 |
Bartosz Mikołajczak 161 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
6 |
Jakub Krzeszkowski 120 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
7 |
Paweł Maćkowski 145 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
8 |
Paweł Sobkowiak 230 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
9 |
Krzysztof Płatek 204 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
10 |
Franciszek Zuter 278 |
2005 |
SP Bojanowo |
11 |
Krzysztof Nowak 172 |
2005 |
SP 1 Gostyń |
12 |
Wiktor Sadzki 222 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
13 |
Tomasz Pięta 201 |
2005 |
SP Dębinka Poznań Luboń |
14 |
Paweł Karolewicz 345 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
15 |
Mikołaj Nowacki 169 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
16 |
Piotr Wrocławski 271 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
17 |
Kacper Małyszek 150 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
18 |
Karol Rozwora 217 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
19 |
Eryk Marcinkowski 153 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
20 |
Tomasz Listwoń 141 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
21 |
Leszek Jakubiak 77 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
22 |
Stanisław Paluszkiewicz 187 |
2004 |
SP 1 Gostyń |
23 |
Mikołaj Frąckowiak 290 |
2004 |
SP Poznań |
24 |
Dominik Karolewicz 91 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
25 |
Igor Karolczak 90 |
2005 |
SP 13 Leszno |
26 |
Artur Gałat 119 |
2005 |
SP 1 Gostyń |
27 |
Eryk Malepszak 146 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
28 |
Wiktor Pacek 184 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
29 |
Maciej Marek 154 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
30 |
Mikołaj Rychlik 218 |
2004 |
SP 5 Gostyń |
31 |
Wiktor Bielka 14 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
32 |
Jan Antkowiak 4 |
2005 |
SP 5 Gostyń |
BIEG 800m DZIEWCZĘTA 2003 - 2002
Lp. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Szkoła / Klub |
1 |
Bieniek Paulina |
2002 |
UKS ACHILLES Leszno |
2 |
Naskręt Julia |
2002 |
SP Piaski |
3 |
Danek Marta |
2003 |
Poznań |
4 |
Kmieć Julia |
2002 |
SP 1 Śrem |
5 |
Szułczyńska Aleksandra |
2002 |
SP 5 Gostyń |
6 |
Szułczyńska Katarzyna |
2002 |
SP 5 Gostyń |
7 |
Pietraszewska Agnieszka |
2002 |
SP 5 Gostyń |
8 |
Jarosiewicz Malwina |
2002 |
SP Dolsk |
9 |
Nowak Marta |
2002 |
SP 1 Gostyń |
10 |
Rogala Zuzanna |
2003 |
SP 2 Gostyń |
11 |
Olejniczak Julia |
2003 |
SP 5 Gostyń |
12 |
Filipiak Adrianna |
|
SP 21 |
13 |
Małecka Alicja |
|
SP 7 Leszno |
14 |
Kwita Anna |
|
SP 5 Gostyń |
15 |
Niemczyk Maria |
|
SP 1 Gostyń |
16 |
Rabiega Wiktoria |
|
SP 4 Leszno |
17 |
Szczęsna Katarzyna |
|
SP 5 Gostyń |
18 |
Jakuszkowiak Maria |
2003 |
SP 5 Gostyń |
19 |
Kurasiak Natasza |
2002 |
SP 5 Gostyń |
20 |
Ziółek Amelia |
2003 |
SP 5 Gostyń |
21 |
Pytel Julita |
2003 |
SP 5 Gostyń |
22 |
Szumna Julia |
|
SP 9 Leszno |
23 |
Sadzka Weronika |
2003 |
SP 5 Gostyń |
24 |
Pilarska Joanna |
2002 |
SP 5 Gostyń |
25 |
Olejniczak Katarzyna |
|
SP 5 |
BIEG 1200m CHŁOPCY 2003 - 2002
Lp. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Szkoła / Klub |
1 |
Wojciech Wrzalik 287 |
2002 |
SP 2 Gostyń |
2 |
Oskar Michałowski 159 |
2002 |
SP 1 Gostyń |
3 |
Antoni Prałat 206 |
2003 |
Młoda Polonia Astromal Leszno |
4 |
Kacper Lenarczyk 138 |
2003 |
SP 5 Gostyń |
5 |
Tobiasz Zaremba 397 |
2002 |
SP 5 Gostyń |
6 |
Kacper Pietrula 195 |
2003 |
SP 5 Gostyń |
7 |
Jakub Gwizdek 69 |
2002 |
SP 5 Gostyń |
8 |
Krzysztof Jaworski 84 |
2002 |
SP 5 Gostyń |
9 |
Piotr Szułczyński 246 |
2002 |
SP 5 Gostyń |
10 |
Eryk Bukowski 21 |
2003 |
SP 1 Gostyń |
11 |
Sebastian Szafraniak 240 |
2002 |
SP 5 Gostyń |
12 |
Kacper Pacek 183 |
2002 |
SP 5 Gostyń |
BIEG 1200m DZIEWCZĄT 2001 - 1999
Lp. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Szkoła / Klub |
1 |
Weronika Stańczak 236 |
2001 |
Gimnazjum 1 Gostyń |
2 |
Julia Grodzka 63 |
2000 |
UKS Jedynka Gostyń |
3 |
Adrianna Furmańczak 43 |
2000 |
UKS Jedynka Gostyń |
4 |
Karolina Frydryszak 42 |
2000 |
UKS Jedynka Gostyń |
5 |
Agata Grodzka 62 |
2000 |
UKS Jedynka Gostyń |
6 |
Agata Olejniczak 179 |
2001 |
Gimnazjum 1 Gostyń |
7 |
Wiktoria Gabryelska |
2001 |
UKS Jedynka Gostyń |
8 |
Aleksandra Plecińska 344 |
|
Gimnazjum 1 Gostyń |
9 |
Julia Kowalska 343 |
|
Gimnazjum 1 Gostyń |
BIEG 1500m CHŁOPCY 2001 - 1999
Lp. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Szkoła / Klub |
1 |
Bieniek Mateusz |
2001 |
UKS ACHILLES Leszno |
2 |
Milewski Krystian |
1999 |
Gimnazjum nr 2 Gostyń |
3 |
Marciniak Jakub |
2001 |
Gimnazjum nr 1 Gostyń |
4 |
Mendyka Dominik |
2001 |
Gimnazjum nr 1 Gostyń |
Już dziś zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z biegu.