MIKOŁAJE 2014

m

 

W dniach 12 - 17 grudnia 2014 roku nasza szkoła włączyła się w  akcję charytatywną ,,Mikołaje 2014’’, zorganizowaną przez PCPR w Gostyniu. Celem akcji było przygotowanie paczek dla dzieci z najuboższych rodzin. Dzięki ofiarności społeczności szkolnej zebraliśmy takie oto podarki:   

 1.Słodycze:                                                                                                                                     

batony, wafelki, bombonierki, ciastka, cukierki, cukierki luzem, czekolady, czekoladki, figurki czekoladowe, herbatę, kalendarze adwentowe, lizaki, pierniki, ptasie mleczko, reklamówkę orzechów włoskich, zestaw figurek czekoladowych, żelki.

2. Gry, zabawki i inne artykuły:                                                                                          

bransoletkę, czasopisma, kolorowanki, książki, diadem z różdżką, figurki, gry komputerowe     i  planszowe, karty, klocki, lalki, maskotki, plastociasto, portfeliki, puzzle, rzutki, samochody, zabawkę konstrukcyjną, zestaw koralików, zestaw zecerski.

3. Przybory szkolne:                                                                                                                           

bloki, cienkopisy, flamastry, pisaki, długopisy żelowe, farby, kredki, piórniki, plastelinę, plecak, naklejki, ołówki, teczki, temperówkę, segregatory, zestaw biurowy, zestawy: długopisów i pędzli, zeszytów.  

4. Inne:                                                                                                                                           

bieliznę, bluzki, gogle, piżamy, skarpetki.

m  m  m

Za udział w szczytnej inicjatywie otrzymaliśmy honorowy tytuł MIKOŁAJE 2014.

Wszystkim Ofiarodawcom z naszej szkoły serdecznie dziękuję za włączenie się do tego

działania!!!

Monika Karwatka


 

Dodatkowe informacje