SP5 Gostyń

  • Drukuj

XI BIEG PATRONA JUŻ ZA NAMI !

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za chwile spędzone wspólnie podczas sportowej rywalizacji. Mamy nadzieję, że wszyscy startujący są usatysfakcjonowani swoimi osiągnięciami. Jeśli ktoś jest niezadowolony to zapraszamy na przyszły rok Śmiech

XI Bieg Patrona Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu ks. Fr. Olejniczaka nie odbyłby się gdyby nie grono sponsorów. To dzięki nim wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz napoje, zwycięzcy dyplomy oraz koszulki. Dziękujemy serdecznie za wsparcie i mamy nadzieję, że nasza współpraca nie skończy się w tym roku. Poniżej przedstawiamy listę darczyńców:

Gmina Gostyń

Rada Osiedla Pożegowo

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyniu

HUTA SZKŁA Ardagh Glass S.A. Gostyń

BRUKARSTWO „AS” PIOTR FRĄCKOWIAK – Gostyń

Almar Sp. z o.o. Transport, spedycja Gostyń

Salon meblowy „Mirage” Gostyń Bielka Monika

Salon meblowy „Mirage” Ziółkowo Bielka Daniel

 DZIĘKUJEMY !

WYNIKI:

 

BIEG SMERFA 200m DZIEWCZĘTA 2008 i młodsze

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła / Klub

1

Banaszak Nina 7

2008

SP 4 Rawicz

2

Pietrula Wiktoria 196

2008

SP 5 Gostyń

3

Grzesik Patrycja 67

2008

SP 5 Gostyń

4

Jarożek Klaudia 83

2008

Przedszkole Miejskie nr 4 Gostyń

5

Biernat Nina 341

2009

Gostyń

6

Mikołajczak Blanka 162

2009

Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń

7

Konieczna Gabriela 106

2008

Przedszkole Niepubliczne TRATWA

8

Rogala Róża 215

2008

SP 2 Gostyń

9

Musielak Amelia 339

2009

Gostyń

10

Paszczak Majeczka 191

2009

Hernik Team

11

Tunia Iga 255

2009

Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń

12

Paszkowiak Klaudia 192

2008

SP 5 Gostyń

13

Konikowska Natalia 108

2009

Przedszkole 68 Kolorowy Świat

14

Płatek Jagoda 203

2008

Przedszkole Miejskie nr 4 Gostyń

15

Chuda Zuzanna 388

2009

Gostyń

16

Stróżyńska Barbara 289

2009

Przedszkole Miejskie nr 4 Gostyń

17

Binięda Nadia 18

2010

Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń

18

Brucks Maria 20

2009

Przedszkole Miejskie nr 4 Gostyń

19

Kajewska Beata 87

2009

Przedszkole Bajkowy Świat Śrem

20

Chuda Zuzanna 338

2009

Gostyń

21

Małecka Natalia 149

2010

Przedszkole nr 5 Leszno

22

Gembalska Aleksandra 52

2008

SP 5 Gostyń

23

Gmur Maria 56

2010

Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń

24

Adamczak Aleksandra 2

2010

Przedszkole Miejskie nr 7 Gostyń

25

Ruszczyńska Olga 335

2009

Gostyń

26

Sosnowska Weronika 342

2008

Gostyń

27

Ćwiklińska Iga 28

2011

Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń

28

Pożegowiak Maja 295

2011

Leszno

29

Mikulska Maja 331

2012

Żłobek w Gostyniu

30

Krawiec Antonina 112

2010

Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń

31

Wrobel Małgorzata 270

2010

Przedszkole Miejskie Krzemieniewo

 BIEG SMERFA 200m CHŁOPCY 2008 i młodsi

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła / Klub

1

Bartkowiak Piotr 10

2008

SP 5 Gostyń

2

Milewski Sebastian 166

2008

SP 5 Gostyń

3

Pawlak Patryk 340

2008

SP 5 Gostyń

4

Gumienny Jakub 68

2008

SP 5 Gostyń

5

Kajzer Maciej 88

2008

Przedszkole im. Św. Jana Pawła II Leszno

6

Marciniak Franek 151

2008

SP 1 Gostyń

7

Pawlak Antoni 280

2008

SP Krobia

8

Szymczak Mateusz 249

2008

SP 2 Gostyń

9

Juskowiak Michał Tadeusz 85

2008

Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń

10

Pietrzyk Nikolas 197

2008

SP 1 Gostyń

11

Kubicki Maciej 127

2009

Przedszkole nr 5 Leszno

12

Różczyński Filip 337

2009

 

13

Gorynia Jakub 58

2008

Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń

14

Nowak Mikołaj 175

2008

SP 5 Gostyń

15

Korytny Oliwier 111

2009

Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń

16

Smektała Kacper 283

2008

Przedszkole Miejskie nr 4 Gostyń

17

Kubiak Michał 124

2008

SP 2 Gostyń

18

Tylicki Filip 257

2009

 

19

Piszczelak Kacper  202

2009

Przedszkole Miejskie nr 4 Gostyń

20

Jakuszkowiak Maciej 78

2009

Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń

21

Kierczyński Wojciech 390

2010

 

22

Osiewicz Jędrzej 390

2010

Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń

23

Gałat Hubert 291

2010

Przedszkole Miejskie nr 7 Gostyń

24

Małecki Jakub 284

2010

Przedszkole Miejskie nr 5 Gostyń

25

Jaroński Franciszek 282

2009

Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń

26

Waleński Bartosz 81

2009

Przedszkole Miejskie nr 4 Gostyń

27

Wiśniewski Dominik 260

2009

Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń

28

Smektała Łukasz 263

2009

Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń

29

Galewski Bartosz 227

2009

Przedszkole nr 2 Śrem

30

Knapp Michał 48

2010

Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń

31

Rabiega Joachim 105

2010

Przedszkole nr 12 Leszno

32

Szumny Olaf 211

2011

Przedszkole Kraina Marzeń Leszno

33

Prałat Stanisław 248

2010

Młoda Polonia Astromal Leszno

34

Chudy Bartosz 207

2009

Easy Runners Rydzyna

35

Kierzek Borys 24

2008

 

36

Pietrzyk Olaf 101

2010

Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń

37

Kornecki Przemysław 198

2011

Przedszkole Miejskie nr 1 Gostyń

38

Goszczyński Adrian 110

 

Przedszkole Miejskie nr 7 Gostyń

39

Gembalski Wiktor 392

2010

Przedszkole Zielona Zatoka Gostyń

40

Długi Jakub 53

2010

Przedszkole Gostyń

41

Długi Igor 32

2011

Przedszkole Gostyń

42

Stróżyk Sebastian 31

2010

Przedszkole Chwałkowo

 BIEG MALUCHA 400m DZIEWCZĘTA 2006 - 2007

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła / Klub

1

Maria Małecka 148

2006

Mosina biega

2

Natalia Sierżant 224

2006

SP 1 Gostyń

3

Amelia Tyczyńska 256

2007

SP 7 Leszno

4

Gabriela Gaszek 51

2006

SP 5 Gostyń

5

Olga Galusińska  50

2006

SP 5 Gostyń

6

Anna Galuśińska 49

2006

SP 5 Gostyń

7

Gabriela Woźniak 267

2006

SP 5 Gostyń

8

Ola Paluszkiewicz 187

2006

SP 1 Gostyń

9

Joanna Pacek 182

2006

SP 5 Gostyń

10

Wiktoria Lach 131

2006

SP 5 Gostyń

11

Kinga Krówka 279

2006

SP 2 Gostyń

12

Amelia Lada132

2006

SP 5 Gostyń

13

Ania Mila 165

2006

SP 5 Gostyń

14

Pola Szczepaniak 241

2006

SP 5 Gostyń

15

Maria Kaźmierska 99

2006

SP 5 Gostyń

16

Pola Wesoły 49

2007

Gostyń

17

Maja Nowacka 168

2006

SP Piaski

18

Wiktoria Nowak 177

2006

SP 1 Gostyń Klub Kania Gostyń Akademia Reissa

19

Martyna Pożegowiak 205

2006

SP 12 Leszno

20

Julia Dubisz 38

2007

SP 5 Gostyń

21

Wiktoria Sikora 281

2007

SP 5 Gostyń

22

Zuzanna Szymczak 251

2007

SP 5 Gostyń

23

Dorota Chuda 23

2006

SP Rydzyna EASY RUNNERS

24

Anna Górna 59

2007

SP 5 Gostyń

25

Łucja Gmur 55

2007

SP 5 Gostyń

26

Natalia Rajewska 299

2007

SP 5 Gostyń

27

Dorota Michałowska 158

2007

SP 1 Gostyń

28

Zofia Krawiec 115

2007

SP Gostyń

 BIEG MALUCHA 600m CHŁOPCY 2006 - 2007

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła / Klub

1

Igor Stańczak 235

2006

SP 5 Gostyń

2

Igor Ćwikliński 29

2007

SP 1 Gostyń

3

Marcin Golniewicz 57

2006

SP 5 Gostyń

4

Mikołaj Wosiak 266

2007

SP Krzywiń

5

Marcin Danek 294

2006

SP Poznań

6

Mateusz Pietraszewski 194

2007

SP 5 Gostyń

7

Kacper Grajzer  60

2006

SP 60 Poznań

8

Bartosz Janiszewski 298

2006

SP Gostyń

9

Szymon Grześkowiak 300

2007

SP 5 Gostyń

10

Krzysztof Kaźmierski  100

2006

SP 5 Gostyń

11

Kacper Tylicki 258

2006

SP 12 Leszno

12

Bartłomiej Adamczak 3

2006

SP 1 Gostyń

13

Stefan Lenarczyk 139

2006

SP 5 Gostyń

14

Piotr Feledziak  39

2006

SP 1 Gostyń

15

Igor Grocki 61

2007

SP 5 Gostyń

16

Konrad Goszczyński 393

2007

SP Gostyń

17

Julian Tyrzyk 259

2007

SP 5 Gostyń

18

Adam Olejniczak 178

2006

SP 62 Poznań

19

Piotr Papież 189

2006

SP 5 Gostyń

20

Kajetan Ksiuk 121

2006

SP 13 Leszno

21

Jakub Weber  261

2006

SP Daleszyn

22

Tobiasz Michnowski 160

2007

SP Gostyń  35 plus

23

Oskar Dopierała 34

2006

SP 5 Gostyń

24

Mikołaj Listwoń 140

2007

SP 5 Gostyń

25

Bartosz Grunt 133

2007

SP Gostyń

26

Dawid Gano 163

2007

SP Gostyń

27

Nathan Kasperczak 92

2007

SP 5 Gostyń

28

Joachim Konieczny 107

2007

SP 5 Gostyń

29

Adam Tunia 254

2006

SP 5 Gostyń

30

Jakub Marciniak 389

2006

SP Gostyń

31

Mateusz Różczyński 336

2007

SP 5 Gostyń

32

Kacper Adamczak 5

2007

SP 5 Gostyń

33

Sebastian Tatarka 252

2006

SP 5 Gostyń

34

Paweł Chudy 26

2007

SP Sikorzyn

35

Mikołaj Jakuszkowiak 79

2006

SP 5 Gostyń

36

Paweł Stefaniak 237

2007

SP 5 Gostyń

37

Wiktor Kaźmierczak 97

2006

SP 5 Gostyń

38

Kacper Zaremba 387

2007

SP 5 Gostyń

39

Dominik Chudy 25

2007

SP 5 Gostyń

40

Kacper Stachowiak 232

2006

SP 5 Gostyń

41

Mateusz Kowalski 346

2006

SP

42

Szymon Skorupka 225

2007

SP 5 Gostyń

43

Dominik Handke 70

2007

SP 5 Gostyń

 BIEG 600m DZIEWCZĘTA 2004 - 2005

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła / Klub

1

Daria Kordek 109

2004

SP 1 Gostyń

2

Beata Krysiak 118

2004

SP 1 Gostyń

3

Martyna Sierżant 223

2004

SP 1 Gostyń

4

Magdalena Sadowska 220

2004

SP 5 Gostyń

5

Anna Brucks 19

2004

SP 5 Gostyń

6

Natalia Wrzalik 347

2004

SP 2 Gostyń

7

Maja Kubica 125

2004

SP 5 Gostyń

8

Zofia Szymczak 250

2004

SP 2 Gostyń

9

Agata Lenarczyk 137

2004

SP 5 Gostyń

10

Maria Stróżyńska 239

2005

SP 5 Gostyń

11

Olga Kręgielska 116

2004

SP 1 Gostyń

12

Katarzyna Żarnowska 285

2005

SP Piaski

13

Hanna Zbroniec 396

2004

SP 5 Gostyń

14

Natasza Woźniak 269

2004

SP 5 Gostyń

15

Zofia Henzel 74

2005

SP 5 Gostyń

16

Alicja Kubicka 126

2004

SP 7 Leszno

17

Oliwia Gliszczyńska 54

2005

SP 5 Gostyń

18

Roksana Nowak 176

2005

SP 5 Gostyń

19

Agata Nowak 170

2004

SP 5 Gostyń

20

Wiktoria Kasperczak 94

2005

SP 5 Gostyń

21

Wiktoria Bączkowska 12

2004

SP 5 Gostyń

22

Julia Nowak 171

2005

SP 5 Gostyń

23

Marcelina Wojciechowska 264

2004

SP 5 Gostyń

24

Nikola Drygas 35

2005

SP 5 Gostyń

25

Oliwia Kahlert

2005

SP im. Bł. Edmunda Bojanowskiego

 BIEG 800m CHŁOPCY 2004 - 2005

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła / Klub

1

Tomasz Przonka 209

2004

SP 5 Gostyń

2

Mateusz Baszyński  11

2004

SP 5 Gostyń

3

Adam  Szułczyński       245

2004

SP 5 Gostyń

4

Mateusz Krużyński   117

2004

SP 54 Poznań

5

Bartosz Mikołajczak 161

2004

SP 5 Gostyń

6

Jakub Krzeszkowski 120

2005

SP 5 Gostyń

7

Paweł Maćkowski 145

2004

SP 5 Gostyń

8

Paweł Sobkowiak 230

2004

SP 5 Gostyń

9

Krzysztof Płatek 204

2004

SP 5 Gostyń

10

Franciszek Zuter 278

2005

SP Bojanowo

11

Krzysztof Nowak  172

2005

SP 1 Gostyń

12

Wiktor Sadzki 222

2004

SP 5 Gostyń

13

Tomasz Pięta  201

2005

SP Dębinka Poznań  Luboń

14

Paweł Karolewicz 345

2005

SP 5 Gostyń

15

Mikołaj Nowacki 169

2004

SP 5 Gostyń

16

Piotr Wrocławski 271

2004

SP 5 Gostyń

17

Kacper Małyszek 150

2005

SP 5 Gostyń

18

Karol Rozwora 217

2005

SP 5 Gostyń

19

Eryk Marcinkowski 153

2005

SP 5 Gostyń

20

Tomasz Listwoń  141

2005

SP 5 Gostyń

21

Leszek Jakubiak  77

2005

SP 5 Gostyń

22

Stanisław Paluszkiewicz 187

2004

SP 1 Gostyń

23

Mikołaj Frąckowiak 290

2004

SP Poznań

24

Dominik Karolewicz 91

2004

SP 5 Gostyń

25

Igor Karolczak 90

2005

SP 13 Leszno

26

Artur Gałat 119

2005

SP 1 Gostyń

27

Eryk Malepszak 146

2004

SP 5 Gostyń

28

Wiktor Pacek 184

2005

SP 5 Gostyń

29

Maciej Marek  154

2004

SP 5 Gostyń

30

Mikołaj Rychlik  218

2004

SP 5 Gostyń

31

Wiktor Bielka 14

2005

SP 5 Gostyń

32

Jan Antkowiak 4

2005

SP 5 Gostyń

BIEG 800m DZIEWCZĘTA 2003 - 2002

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła / Klub

1

Bieniek Paulina

2002

UKS ACHILLES Leszno

2

Naskręt Julia

2002

SP Piaski

3

Danek Marta

2003

Poznań

4

Kmieć Julia

2002

SP 1 Śrem

5

Szułczyńska Aleksandra

2002

SP 5 Gostyń

6

Szułczyńska Katarzyna

2002

SP 5 Gostyń

7

Pietraszewska Agnieszka

2002

SP 5 Gostyń

8

Jarosiewicz Malwina

2002

SP Dolsk

9

Nowak Marta

2002

SP 1 Gostyń

10

Rogala Zuzanna

2003

SP 2 Gostyń

11

Olejniczak Julia

2003

SP 5 Gostyń

12

Filipiak Adrianna

 

SP 21

13

Małecka Alicja

 

SP 7 Leszno

14

Kwita Anna

 

SP 5 Gostyń

15

Niemczyk Maria

 

SP 1 Gostyń

16

Rabiega Wiktoria

 

SP 4 Leszno

17

Szczęsna Katarzyna

 

SP 5 Gostyń

18

Jakuszkowiak Maria

2003

SP 5 Gostyń

19

Kurasiak Natasza

2002

SP 5 Gostyń

20

Ziółek Amelia

2003

SP 5 Gostyń

21

Pytel Julita

2003

SP 5 Gostyń

22

Szumna Julia

 

SP 9 Leszno

23

Sadzka Weronika

2003

SP 5 Gostyń

24

Pilarska Joanna

2002

SP 5 Gostyń

25

Olejniczak Katarzyna

 

SP 5

 BIEG 1200m CHŁOPCY 2003 - 2002

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła / Klub

1

Wojciech Wrzalik 287

2002

SP  2 Gostyń

2

Oskar Michałowski 159

2002

SP 1 Gostyń

3

Antoni Prałat 206

2003

Młoda Polonia Astromal Leszno

4

Kacper Lenarczyk 138

2003

SP 5 Gostyń

5

Tobiasz Zaremba 397

2002

SP 5 Gostyń

6

Kacper Pietrula 195

2003

SP 5 Gostyń

7

Jakub Gwizdek 69

2002

SP 5 Gostyń

8

Krzysztof Jaworski 84

2002

SP 5 Gostyń

9

Piotr Szułczyński 246

2002

SP 5 Gostyń

10

Eryk Bukowski 21

2003

SP 1 Gostyń

11

Sebastian Szafraniak 240

2002

SP 5 Gostyń

12

Kacper Pacek 183

2002

SP 5 Gostyń

 BIEG 1200m DZIEWCZĄT 2001 - 1999

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła / Klub

1

Weronika Stańczak 236

2001

Gimnazjum 1 Gostyń

2

Julia Grodzka 63

2000

UKS Jedynka Gostyń

3

Adrianna Furmańczak 43

2000

UKS Jedynka Gostyń

4

Karolina Frydryszak 42

2000

UKS Jedynka Gostyń

5

Agata Grodzka 62

2000

UKS Jedynka Gostyń

6

Agata Olejniczak 179

2001

Gimnazjum 1 Gostyń

7

Wiktoria Gabryelska

2001

UKS Jedynka Gostyń

8

Aleksandra Plecińska 344

 

Gimnazjum 1 Gostyń

9

Julia Kowalska 343

 

Gimnazjum 1 Gostyń

 BIEG 1500m CHŁOPCY 2001 - 1999

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Szkoła / Klub

1

Bieniek Mateusz

2001

UKS ACHILLES Leszno

2

Milewski Krystian

1999

Gimnazjum nr 2 Gostyń

3

Marciniak Jakub

2001

Gimnazjum nr 1 Gostyń

4

Mendyka Dominik

2001

Gimnazjum nr 1 Gostyń

 

Już dziś zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z biegu.

>>GALERIA<<