Dzień Rodziny

aKlasa 1a tydzień rodzinny spędziła bardzo aktywnie, zaczynając od występów podczas konkursu Roztańczona Piątka, które miały miejsce 1 czerwca w naszej szkole. Wszyscy uczniowie zatańczyli do piosenki „Twist again”, świetnie się przy tym bawiąc. W tym dniu Rada Rodziców jak i rodzice przygotowali dla uczniów słodkie upominki. W piątek udaliśmy się klasowo na wycieczkę w miasto, skosztować pysznych lodów świderków, a następnie zrelaksować się przy fontannie mieszczącej się na Placu K. Marcinkowskiego. Kolejnym punktem napiętego tygodnia był Festyn Rodzinny zorganizowany w SP5, podczas którego zebrane fundusze trafiły na rzecz Zuzi. Udział w tym wydarzeniu zabrały uczennice: Iga, Amelia, Ksenia, Alicja, Marianna oraz Liliana, prezentując swój talent muzyczny, jak i stylizacje do wybranych utworów. Dziewczyny zaśpiewały piosenki: „Witaminki”, „Kolorowe kredki” i „Ogórek wąsaty”.

a  a

Wychowawca Paulina Nowakowska


 

Dodatkowe informacje