Ach, co to był za komers

a9 czerwca 2022 roku przedstawiciele rodziców uczniów klas 8 zorganizowali dla przyszłych absolwentów dyskotekę na zakończenie nauki w szkole podstawowej. Komers odbył się w sali bankietowej w Powozowni. Dzień ten na pewno na długo pozostanie w pamięci uczniów klas 8, gdyż był on wyjątkowy. Dziewczyny w pięknych sukniach, z makijażem, a chłopcy w odświętnych koszulach i marynarkach. Wszyscy prezentowali się wyśmienicie. Na dyskotekę zaproszeni zostali również nauczyciele, którzy, ku zdziwieniu niektórych uczniów, pokazali, że też potrafią się znakomicie bawić i integrować ze swoimi wychowankami.

Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Uczniowie bawili się znakomicie i stanowili jedną wielką grupę, która udowodniła, że każdy potrafi znaleźć swój kawałek podłogi.

a  a  a

a

Beata Kopaszewska


 

Dodatkowe informacje