Wycieczka klasowa do Brzedni

aW dniach 6-7 czerwca klasy 7a i 7g wybrały się na długo wyczekiwaną wycieczkę. Nie był to jednak wyjazd, który znali do tej pory, bowiem uczniowie tym razem udali się do Ośrodka Szkolenia Sportowego w Brzedni.

W pierwszym dniu młodzież mogła spróbować swoich sił podczas strzelania z łuku, rzucania toporkiem czy wbijania gwoździ. Dużo emocji dostarczył tor przeszkód, na którym siódmoklasiści rywalizowali w parach. Największą atrakcją jednak była przeprawa przez bagna, zakończona kąpielą w jeziorze. Wieczór uczniowie spędzili przy ognisku, piekąc kiełbaski i śpiewając. Nie mogło także zabraknąć wspólnego tańca – belgijki. Dzień drugi dzieci rozpoczęły od zajęć integracyjnych, które miały nauczyć ich współpracy i działania na rzecz grupy. Zwieńczeniem wyjazd był rejs po jeziorze oraz wyprawa off-road.

 a  a  a

a  a

Jagoda Sarbinowska


 

 

 

Dodatkowe informacje