Turniej Piłkarski o Puchar Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gostyniu

a6 czerwca nasza reprezentacja piłki nożnej chłopców wzięła udział w Turnieju o Puchar MRM w Gostyniu. Do rywalizacji stawiło się 7 drużyn z gminnych szkół. W fazie grupowej Nasi chłopcy wygrali wszystkie mecze. Pokonując kolejno drużynę z Kunowa, Siemowo oraz Daleszyn. W półfinale zwyciężyli z reprezentacją ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu. W finale nasi piłkarze ponownie rozegrali mecz z reprezentacją z Siemowa. Po 8 minutach ciężkiej walki zakończonej remisem rozpoczęto konkurs rzutów karnych. Niestety w karnych przegraliśmy 3-2. Mimo końcowej porażki, należą się ogromne brawa dla naszej reprezentacji występującej na tym turnieju w składzie: Bartkowiak Piotr, Dubaniewicz Filip, Goszczyński Konrad, Grodzki Bartosz, Gumienny Jakub, Jagodziński Eryk, Kuklewski Bartosz, Pawlak Patryk, Piertaszewski Mateusz, Wojciechowski Jan.

a  a

a  a

Mikołaj Rogala


 

Dodatkowe informacje