Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w piłce plażowej dziewcząt

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

a27 maja nasza reprezentacja dziewcząt w składzie: Alicja Twardowska oraz Agata Pietraszewska przystąpiła do rywalizacji o mistrza rejonu w piłce plażowej. W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn, które podzielono na dwie grupy. W związku z dużymi opadami deszczu, rozgrywki musiały się przenieść na salę sportową Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyniu. Nasze reprezentantki w fazie grupowej zajęły pierwsze miejsce. Następnie odbyły się półfinały, w których nasze zawodniczki niestety po tie-breaku uległy rywalkom z Leszna. W meczu o 3 miejsce, Agata i Alicja zwyciężyły i tym samym stanęły na podium z brązowym medalem. Ogromne gratulacje dla Naszych reprezentantek!

a  a  a

Mikołaj Rogala


 

Dodatkowe informacje