Wycieczki klasowe ruszyły!

aTuż po egzaminie klas 8 rozpoczął się w naszej szkole sezon wycieczkowy.

Jako pierwsi, aby zregenerować swoje siły po egzaminie, wyjechali uczniowie klasy 8c i 8d. Ich trasa przebiegała przez Jurę Krakowsko-Częstochowską. Uczniowi zwiedzili Sztolnię Czarnego Pstrąga, ruiny zamku w Ogrodzieńcu i na Pieskowej Skale. Przeszli też przez malowniczy Ojcowski Park Narodowy, gdzie podziwiali Maczugę Herkulesa i weszli do wnętrza Jaskini Łokietka. Jednak dla uczniów najważniejszy był pobyt w Energylandii, gdzie na wspólnych zabawach w parku rozrywki, spędzili cały dzień.

Była to ich ostatnia wycieczka, ponieważ za kilka dni staną się absolwentami naszej szkoły. Życzymy im samych sukcesów i tak udanych wyjazdów klasowych jak ten.

 a  a

a  a

Beata Kopaszewska


 

Dodatkowe informacje