SP5 Gostyń

#ZuziaLalkaNiedużaChallenge

aDzięki mocy Facebooka nasza szkoła została nominowana do wzięcia udziału w challengu dla Zuzi ze Smogorzewa, która zmaga się z ciężką chorobą. Podczas apelu zorganizowanego z okazji Dnia Życzliwości wszyscy uczniowie odśpiewali piosenkę „Zuzia lalka nieduża”. Zanim przystąpiliśmy do wyzwania, uczniowie klas drugich przeszli po całej szkole z puszką, którą otrzymaliśmy od organizatorów zbiórki i zebrali przyniesione przez koleżanki i kolegów pieniądze. Łącznie udało nam się zebrać 1359,28 zł. W imieniu Zuzi oraz jej rodziców serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do zbiórki oraz wzięli udział w wyzwaniu. W linku poniżej można zobaczyć jak „Piątka” odśpiewała znaną wszystkim piosenkę.

Magdalena Szwengler