SP5 Gostyń

Euroweek 2019

 czyli angielski na całego Śmiech

aPrzygoda naszej szkoły z Euroweek zaczęła się już trzy lata temu i nadal trwa … dlaczego? Ponieważ, to jeden z programów dla młodzieży, który oferuje bardzo intensywne obcowanie z językiem angielskim a przy tym dostarcza uczestnikom mnóstwo dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Uczniowie ćwiczą nie tylko zdolności komunikacyjne w języku obcym. Uczą się również tolerancji i zrozumienia wobec innych kultur, współpracy w grupie, oraz wiary we własne możliwości. W dniach od 2 do 6 grudnia, grupa 18 uczniów z naszej szkoły razem z panią B. Carvalho oraz L. Dudkiewicz miała okazję uczestniczyć w kolejnym obozie Euroweek, który tym razem miał miejsce w Polanicy Zdrój. Jak zwykle nasze oczekiwania zostały spełnione. Wróciliśmy wzbogaceni w wiedzę, ale przede wszystkim pewniejsi swoich umiejętności.

 >>GALERIA<<

Grupa Euroweek

Barbara Carvalho

Lidia Dudkiewicz


 

Dodatkowe informacje