Pod egidą Revensburger w

rNa majowym spotkaniu Szkolnego Klubu Gier Planszowych uczestnicy mogli zapoznać się z grami wydawnictwa Ravensburger. Gry dostarczają nie tylko dobrej zabawy, ale także wnoszą elementy nauki w czasie rozgrywek. Jednakże wykonanie gier wymienionego wydawnictwa stoi na wysokim poziomie i skierowane jest do młodszych odbiorców i trzeba przyznać, że zabawa była przednia :) Poruszające się karaluchy zrobiły chyba największą furorę... tak, tak, poruszające się! Mimo wszystko trzeba się wykazać umiejętnościami planowania i przewidywania skutków swoich ruchów. Czyli jak w życiu. Łamigłówki zmuszały niektórych do wytężonej pracy umysłowej. Jednak dzieciaki z Klubu wiedzą, że głowa jest nie tylko od parady.

r  r  r

r