Szkolny Klub Gier Planszowych

klWystarczył jeden tydzień odwołanych zajęć, by dzieciaki rzuciły się niczym wygłodniałe lwy na pudełka z grami. Trudno nawet było zrobić wspólne zdjęcie. Muszę przyznać, że dzieciaki bardzo dobrze radzą już sobie z prostymi grami planszowymi. Tłumaczą sobie nawzajem, wspólnie grają bez większych zgrzytów, potrafią się skupić na dłuższej rozgrywce. Pojawia się już także grupa dość dobrze rozwijających się graczy. Zaczynamy już powoli poznawać bardziej skomplikowane pozycje, które wymagają większego skupienia oraz myślenia. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ takie było założenie powstania Szkolnego Klubu Gier Planszowych. Rozwijać myślenie, współpracę, umiejętność radzenia sobie z porażką, kultury w stosunku do rywali. Jak na razie wszystko idzie w dobrym kierunku.

kl  kl  kl

kl  kl  kl