TM

ZAPRASZAMY DO WSPARCIA

NASZEGO

SZKOLNEGO KLUBU GIER PLANSZOWYCH

Już drugi raz nasza instytucja bierze udział w ogólnopolskiej zabawie zorganizowanej przez wydawnictwo REBEL. Akcja po nazwą „Tajemniczy Mikołaj” umożliwia uczestnikom obdarowywanie się prezentami w formie gier planszowych. Cała zabawa podzielona jest na dwie części: dla klientów i charytatywną. Oczywiście jako szkoła jesteśmy zainteresowani częścią charytatywną. W zeszłym roku otrzymaliśmy trzy paczki z pięcioma grami. Dziś owe gry wykorzystywane są do codziennego użytku w bibliotece szkolnej oraz jako element wypożyczalni na weekend. Każde dziecko może zabrać grę w dni wolne i cieszyć się nią w gronie rodzinnym. Nasz zbiór gier planszowych ciągle ulega  powiększeniu dzięki ludziom dobrej woli. Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie.

Z poważaniem

Szkolna Brać

s

 

Chcesz wziąć udział?

Kliknij na logo akcji „Tajemniczy Mikołaj” 


 

Dodatkowe informacje