Listopadowe Rodzinne granie

sW piątek 6 listopada szkolna biblioteka zmieniła się w pomieszczenie wypełnione śmiechem, radością, okrzykami zwycięzców i na szczęście zabrakło łez pokonanych. Szkolny Klub Gier Planszowych wspólnie z Klubem Fantastyki „Kopuła Zapomnienia” przeprowadzili rodzinne spotkanie przy grach planszowych . Ponad trzydzieści osób skorzystało z oferty i sądząc po komentarzach wychodząc byli bardzo zadowoleni. Do dyspozycji  uczestników było około 50 gier, głownie wydawnictw Granna, Rebel, Egmont oraz G3. Każdy z przybyłych miał możliwość sięgnięcia po gry proste, ale także wymagające od graczy spędzenia dłuższego czasu przy planszy. Już w najbliższym czasie ponowimy spotkanie i mamy nadzieję, że grono uczestników powiększy się.

 s  s  s  s

Mikołaj Rogala


 

Dodatkowe informacje