KLUB GIER PLANSZOWYCH

kgpCo tydzień w piątek spotykamy się w bibliotece szkolnej. Uczestników z tygodnia na tydzień przybywa i w coraz większym gronie zasiadamy do rozgrywek. Na ostatnim spotkaniu odwiedziła nas klasa VI C, która chciała zapoznać się z współczesnymi grami planszowymi. Mamy nadzieję, że kilkoro z nich pozostanie z nami na dłużej. Przypominamy, że uczestnicy spotkań Klubu Gier Planszowych maja możliwość wypożyczenia gier do domu na weekend. Trzeba przyznać, że coraz mniej gier pozostaje w szkole na czas wolny.

Jako największy NEWS Klubu Gier Planszowych to  otrzymanie gry planszowej "Super Farmer" od wydawnictwa GRANNA. DZIĘKUJEMY! Mamy nadzieję, że nie jest to koniec naszej współpracy Śmiech Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnych rozgrywek.

k  k  k  k

Mikołaj Rogala