SP5 Gostyń

W imieniu wychowanków klasy 8B z rocznika 1993/1999 oraz swoim własnym,pragnę złożyć rodzinie zmarłego wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Ksawerego Kempy.

Śmierć każdego człowieka jest ogromnym ciosem dla każdego z nas.Odszedł od nas wspaniały, skromny człowiek,dla którego praca nauczyciela była zawsze najważniejsza. Ty młody nauczyciel zaczynałeś karierę pedagoga, a my młode szkraby zaczynaliśmy razem z tobą w nowej szkole przygodę w świecie nauki. My byliśmy ciekawi świata a ty pokazywałeś nam radość z uczenia się.

W piękny i szlachetny sposób byłeś naszym mentorem . Szanowałeś i ceniłaś nas. Wydobywałeś z nas to, co najlepsze.Byłeś jak przyjaciel, jak dobry kumpel na którego zawsze pomoc i poradę można było liczyć, nawet po latach w szkole średniej a także w życiu dorosłym.

W dzisiejszym świecie rzadko można spotkać takich ludzi,tak zaangażowanych w życie szkoły, ukierunkowanych na pomoc innym, ludzi, którzy z takim oddaniem służyli w edukacji.

Śmierć przyszła niespodziewanie, niechciana, za wcześnie, przekreślając Twoje plany i marzenia.

Żegnamy Cię nasz drogi Wychowawco, przyjacielu, wspaniały nauczycielu!!Będziesz żył w naszej pamięci na zawsze... Spoczywaj w pokoju!!!

MELA

Arkadiusz Wawrzyniak